Günün Fırsatları Mecrea’da

Go down

Günün Fırsatları Mecrea’da

Post  dilokullari on Tue Sep 02, 2014 9:17 amGün geçtikçe artan alışveriş piyasasında alternatiflerin artması internet ortamında alışveriş oluşmasını sağlamaktadır|olmasını elde etmektir. Büyüyen bu daliçerik olarak kendi stilini yaratmış isimler alışverişi daha kolay bir durum olarak sunmaktadırlar. Bunlardan biride MECREA olarak bilenen e-ticarette kendi stilini göz önüne çıkarmış güvenilirliğini kanıtlayarak alışveriş sayfaları arasında adından fazlasıyla bahsetmiştir.

Bir çok satışta olan ürünler arasında en çok tutulan bayan ayakkabı ve topuklu spor ayakkabı ürünlerinde başarı yakalamıştır. Aynı süreç içerisinde talep edilen ürünlerin ulaşımında çok kısa zaman elde etmekle, iade ürünlerinde bir çok prosedür arasında basitleştirmeler sağlayarak işlemlerin gerçekleşmesini hızlı sağlayarak müşteri memnuniyetlerinde olumlu tepkiler edinerek zor bir hedefi başarmışlardır. Kampanyalar ve İndirimler yaparak müşterilerin dikkatlerini çoğu zaman üzerilerine çekmeyi elde edebilen bir e-ticaret sitesi olarak isminden söz ettiren Mecrea, belirlemiş olduğu çok uygun olan taban ücret kargo gönderimlerinde müşterilerine kolaylık sağlayan Mecrea bu konuda olabildiğince başarı elde edip kendi farkını bir kere daha göstermiştir. İnternet ortamı içerisinde binlerce e-ticaret site içinde 3d güvenlikli ödeme kullanmayan sayfaların yanı sıra bu konuda da müşterilerine güvenilirliğini ispatlamış olan Mecrea bir konuda daha adından oldukça söz ettirmiştir. Satmış olduğu ürünlerin kalite yönünden başarılı olabilen Mecrea kaliteli ürün yanı sıra yapmış olduğu indirimler takibinde dikkat çekmeyi başarabilmiş, elde ettiği başarılar devamında müşteri potansiyelini oldukça büyüterek ürün yelpazesini çoğaltmıştır. Ünlü tasarımcıların yanında, yeni isimler ve markalara da yer veren Mecrea, yüzün üzerinde tasarım butiği ile üyelerine daha önce duyulmamış seçenekler sunmakta. Çünkü Mecrea’da gördüğünüz herşey müşterileri için tasarlanmıştır.

Üye memnuniyetine öncelik veren ve her zaman üye memnuniyetine dikkat edip çalışma prensibi edinen Mecrea geçen zaman içerisinde daha fazla tecrübe edinerek üye potansiyelini fazlalaştırmaya ve e-ticaret sektöründe ismini kalıcı hale getirmeye kararlı gözükmektedir.

dilokullari

Posts : 23
Join date : 2013-11-21

View user profile

Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum