Saç Ekimi Fiyatları

Go down

Saç Ekimi Fiyatları

Post  dilokullari on Fri Dec 05, 2014 6:22 amVücut tüylerinin farklı kriterlerle yakılmasına epilasyon adı verilmektedir. Bu gerekçeyle kullanılan maddeler lazer epilasyon, ağda, traşlama, cımbız ve iğneli epilasyon olarak sıralanmaktadır. Uygulanan bölgeler özel koruma altında olarak kaş ve gözler araları hariç kapsamlı olarak tüm vücut bölgelerinde ki kıl ve tüylere lazer epilasyon fiyatları uygulanmaktadır.

Farklı iş prensiplerine dair lazer epilasyon uygulaması kıllara renk katan melanin isimli pigment epilasyon amaçlı kullanılan lazer ışın işlemini sağlamaktadır. Meydana gelen ısı tüy veya kıl çıkış noktası köküne uygulanır ve tahribat oluşması sağlanır. Bu gibi işlemlerde başarı oranı kıl veya tüy yapısına göre farklılık göstermektedir. Bilhassa cilt rengi koyu kişilerde melanin seviyesi fazla olduğu için alerjik etkiler görünmektedir. Bu stil koyu renkli tenlerde başarı oranınında düşük sevilerde meydana geldiği gözükmektedir.Lazer epilasyonunda izlenen işlemlerde öncelik olarak lazer ışınının yeterli seviyede tüy ya da kıl köküne uygulanarak, kökün bir daha aynı niteliğini taşıyamayacak kadar kaybetmesini sağlayıp yeni oluşum sağlamasını engellemektir. Bu süreçte yeterli doz uygulaması kesin bir çözüm oluşturmadığı takdirde fazla kullanılacak doz uygulaması tende lekeler oluşturacağı için fazla doz önerilmez. Lazer tedavisi başlamadan önce yapılacak testlerin %100 kesin oranla sonuçlara göre gerekli işlemin gerçekleştirilmesi her zaman öncelik olarak dikkate alınır. İstenmeyen vücut kıllarının tersine saç ekim merkezi yaptırmak isteyenlerde bulunmakta. FUE saç ekiminde ekilmesi istenilen bölgeye çıkmış olan saçların yoğunluğu alınan saç sayısıyla tam karşılaştırılmasıyla ilgilidir. Doku nakillerine duyulan gereksinim ile ne kadar az ekim işlemi yapılsada, gerçekleştirilen işlemler devam edildğinde başarıya ulaşılmıştır. Yoğun saç ekimi yapılabilmesi için verimli alanda saç kökünün olması gerekmektedir. Saç yoğunluğunun uyarlanmasında saç türünün düz, kıvırcık ve saç telinin kalınlığı etkili bir etkendir. Eğer saç teli dalgalı ve dolgunsa iyi bir görüntü daha kolay elde edilebilir.

Sonuç olarak saç ekimi işlemi sonucunda, talepte bulunan kişilerin istediklerini alabilmeleri ve saç yapılarına birebir uyuşmasıdır. Bu gibi işlemler sonucu hem işlemi gerçekleştiren uzmanların hem de kişilerinin bulundukları taleplerine dair tatminkar bir sonuç oluşmasıdır.

dilokullari

Posts : 23
Join date : 2013-11-21

View user profile

Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum