Burun Estetiği Sonrası

Go down

Burun Estetiği Sonrası

Post  dilokullari on Sun Mar 01, 2015 8:37 am

Burun estetiği ameliyatı fiyatları, yüz bölgesinin en çok önemli estetik ameliyatlarından arasından biridir. Estetik uzmanlarının çok özel operasyon olma kaydıyla isimlendirdiği bu ameliyatlar çok dikkat edilerek yapılacak önemli ameliyatlar olacak gibi algılanmaktadır. Burun estetiği ameliyatları, kişilerin burun yapılarından rahatsız oldukların veya yüz görünümlerinin daha güzel bir görünüme sahip olmaları için yaptıkları burun estetiği ameliyatıdır.

Burun estetiği ameliyatı, burun ucu kaldırma ve indirme, burun ucunun kalın ve sivri veya inceleştirme, burun kısmı yamukluklarının düzelme işlemleri ve burun delikleri büyük ise küçültme tarzı uygulamalarına daha sayılabilir bir çok örneklerle olabilir işlemler uygulanabilmektedir. Burun estetiğinin ideal görünüme sahip olabilmesi için sadece görüntü hedefli olması nedeniyle değil nefes almaya yönelik işlemlerin yapılması daha fazla etkileyici çözümler yaratmaktadır.

Burun estetiğinin mütenasip olabilmesi için kemik şeklinin tam oturması sonrası burun estetiği operasyonların yapılabilmesi yararlı gözükmektedir. Burun oturması yaş aralığı onyedi ila onsekiz olarak devamında ileri ki yaşlarda olunması araştırma sonucu çıkmıştır. Burun estetiği ameliyatlarının en mühim yeri burun planlaması yapılması sonucu şekil seçeneği sonrası ameliyat işlemi yapılması ön görülmektedir. Bu ön görüş için şekil operasyonunun pc ortamlarında yüz şemaline göre örnek bir yapı devamında karar alınarak operasyonlar yapılmaktadır. Her bir uygulama sonrası burun estetiği operasyonuna karar alınması devamında operasyon yapılacağı zaman hastaya genel anestezi uygulanmaktadır.

Önemli estetik operasyonlarında yaş aralıklarına göre yapılırken genel anestezi verilmesine ve ya operasyon önemine göre kullanılacak anezteziler hakkında ameliyat olacak şahısların bilgi edinmeleri gerekmektedir. Bu gibi operasyonlar da bilinçli şahısların devamında yapmaları gereken müdahaleleri bilgileri olması kendi sağlıkları açısından sıkıntı yaşamadıkları görülmemektedir.

dilokullari

Posts : 23
Join date : 2013-11-21

View user profile

Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum