Yüksek Topuklu

Go down

Yüksek Topuklu

Post  dilokullari on Fri Jun 26, 2015 8:18 amTatil zamanlarının olmazsa olmazı olan sandalet çeşitlerine 2015 yaz dönemine ilgili yeni ürünlerin çıkması pazarın şeklini ve rengini bayağı değişkenlik gibi göstermekte. Yeni stil sandalet çeşitlerinde özellikle en revaçta olanlar simli ve dolgu topuklu olarak üretilerek sunulanlardır. Sandalet modellerinin bu kadar fazlalaştırılması tabiikide bayan alıcılarıda çok fazla kararsızlıklar içinde bıraktığından, sandalet satışlarında fazla patlamalar oluşmuştur.

Sabo sandalet tarzı yeni sezon tatil zamanlarının başlangıç anlarında çok fazlasıyla talep görmüş bu modeller, yaz tatiline gideceklerin en gözdeleri olabilmektedir. Sandalet modellerinin nitelik bakımından problem yaşanılmaması üzerine belirli bilinen yerlerden alımların olması sonunda, nitelikle web sitelerinden alımlarda önde gelmekte olan internet sayfalarından alımlar tamamlanmaktadır. Tatilcilerin dışında gündelik yaz ayı zamanına ait kadın ayakkabı çeşitlerinde topuklu ürünlerinde tercihlerde olduğu bilinmektedir. Bunların en fazla tercih edilenlerin arasında ince topuklular bulunmaktadır. Bayanların en fazla özel zamanlarda seçtikleri topukluların arasında ince topuklular bulunuyor. Gündelik olarak topuklu ayakkabı seçenlerin aralarında ise iş hayatında günlük olarak alımlı görünmeyi sevenlerin tercih ettikleri anlaşılmaktadır. Yaz zamanlarına ait ise beyaz topuklu modellerin revaçta olduğunu söyleyebiliriz.

Bayan sandalet modellerinde 2015 yılına ait yeni trendlerin içinde bulunmakta olan sandalet çeşitleri ve topuklu ayakkabı ürünleri görülmektedir. Ürünlerin inceliğine, görünüşe ve alımına çok dikkat etmekte olan bayanların bu konuda ki hassasiyetleri bilinmesi üzerine üreticilerin model alternatifleri çok fazla dikkatli çalıştıkları üretilen modellerle görülmektedir. E-ticaret satışlarında da bunların takipleri ve analizleri sonucu internet sitelerin müşterilerine yayınlaması sonucu bilinmektedir.

dilokullari

Posts : 23
Join date : 2013-11-21

View user profile

Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum